O nás

Chyběla vám lékárna s osobitým přístupem, tradičními hodnotami lékárenství a vlastními produkty, které jinde nenajdete? Zkrátka jste postrádali místo, které je od lidí pro lidi? Máme pro vás skvělou zprávu. Nová lékárna Life je tu proto, aby předčila vaše očekávání. Inovativní, originální, jedinečná.

Nová lékárna v Praze

Na každém rohu, v každém nákupním centru najdete lékárny. I když se jedná o různé společnosti, pobočky se od sebe víceméně neliší. Stejné výrobky, neindividuální přístup. Nová lékárna Life, první vlaštovka naší sítě, jež se bude brzy rozrůstat, je jiná. Naši novou pobočku najdete na zastávce metra linky C na Kačerově. Jde o frekventovaný prostor, jednu z nejvíce vytížených zastávek metra vůbec, proto bylo místo vybráno záměrně, aby si náš koncept vyzkoušelo co nejvíce zákazníků. A ti jsou velmi spokojení. Nacházejí totiž u nás to, co jinde postrádali. Přátelské zázemí, komfort a zájem personálu, který vám na míru vybere to nejlepší. Lékárna Life se zkrátka vrací k tradičním hodnotám lékárenství, ovšem v moderním pojetí. 

Lékárna Life od lidí pro lidi

Ptáte se, čím je lékárna Life nevšední? Zmínili jsme přátelské prostředí, můžeme si ovšem dovolit i tvrdit, že jde o rodinnou apatyku. Když budete potřebovat pomoct vyřešit zdravotní problém, nenajdete tu pouze léky jako v každé jiné lékárně. Lékárna Life míchá vlastní přípravky v laboratoři, a to přímo na počkání. Najdete zde tak léčiva, která jinde nejsou dostupná, a konečně tak možná naleznete řešení dlouhodobého problému, a to právě díky individuálnímu přístupu. Služby lékárny Life totiž spočívají na lidském postoji ke každému zákazníkovi zvlášť. Vzdušný a prostorný interiér je velmi příjemný, budete se zde cítit skutečně komfortně. Můžete si zde nechat změřit svůj krevní tlak, dostanete pohárek vody, zkrátka budete na každém kroku vnímat, že je o vás královsky pečováno.

Lékárna Life přináší zdraví.