??????.???????

O nás

Chyběla vám lékárna s osobitým přístupem, tradičními hodnotami lékárenství a vlastními produkty, které jinde nenajdete? Zkrátka jste postrádali místo, které je od lidí pro lidi? Máme pro vás skvělou zprávu. Nová lékárna Life je tu proto, aby předčila vaše očekávání. Inovativní, originální, jedinečná.

Nová lékárna v Praze

Na každém rohu a v každém nákupním centru, najdete lékárny. I když se jedná o různé společnosti, pobočky se od sebe víceméně neliší. Stejné výrobky, stejný přístup. Nová lékárna Life je jiná. Je to první vlaštovka z naší chystané sítě lékáren Life. Naši první lékárnu Life najdete na zastávce metra linky C, na Kačerově. Umístění naší lékárny, na takto frekventovaném místě, je zcela záměrné. Vysoká koncentrace lidí, znamená i velký počet zákazníků, kteří mohou zjistit, v čem se odlišujeme a v čem jsme jiní, jedineční. Zákazníci se u nás přesvědčí o tom, že v naší lékárně Life naleznou to, co jinde postrádali. Komfortní zázemí, přátelský přístup personálu, který je připraven odborně pomoci s výběrem léků a splnit požadavky zákazníka. Lékárna Life se vrací k tradičním hodnotám lékárenství, ale v moderním pojetí.

Lékárna Life od lidí pro lidi

Ptáte se, čím se lékárna Life odlišuje? Dovolujeme si tvrdit, že se jedná o rodinnou apatyku. Na řešení vašich zdravotních problémů jsme schopni vám nabídnout nejen léčiva nabízená v každé lékárně, ale i léčiva naše vlastní. Lékárna Life míchá vlastní přípravky v laboratoři, a to přímo na počkání. Najdete zde tak léčiva, která jinde nejsou dostupná a možná tak a možná tak konečně naleznete řešení vašeho dlouhodobého problému, a to právě díky individuálnímu přístupu. Služby lékárny Life totiž spočívají na lidském přístupu ke každému zákazníkovi zvlášť. Vzdušný a prostorný interiér je velmi příjemný, budete se zde cítit skutečně komfortně. Můžete si zde nechat změřit svůj krevní tlak, dostanete pohárek vody, zkrátka budete na každém kroku vnímat, že je o vás královsky pečováno.

 

Lékárna Life přináší zdraví.